nr 1738 8174
Byrå
1800-tal. Bredd: 109 cm, djup: 54 cm, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
600 kr |
| Såld: |
150 kr |
måndag 10 november 2025 kl 20:44:47
| Tid |
Kund |
Bud |
7/11 08:10:41
100 kr
10/11 08:49:14